Basında Ben


BASINDA BEN'GİZLİ DOLAP' İLE DEĞİŞİK BİR ALIŞVERİŞ DENEYİMİ
14 Ocak 2021COVID-19 ile hayatımıza giren “yeni dünya düzeni” tüketicilerin alışveriş alışkanlıklarını da hızla değiştirdi. Pandemide kalabalık ortamlara girilmemesine özen gösterilmesi, internet alışverişlerinde artışlara sebep oldu.
BASINDA BENDOLAPLARDA GİZLİ KALMIŞ KIYAFETLER
14 Ocak 2021Günümüzde, her yaş grubundan insanın pek çok alandaki ihtiyaçlarını internet alışverişiyle giderdiğini belirten Gizli Dolap markasının sahibi Ayşem Kalyoncu, online ikinci el pazarının salgından en az etkilenen sektörlerin başında geldiğine dikkat çekti.
BASINDA BENGİZLİ DOLAP İLE BAMBAŞKA BİR ALIŞVERİŞ DENEYİMİ YAŞAYIN!
14 Ocak 2021Covid-19 ile birlikte hayatımıza giren ‘yeni dünya düzeni’ tüketicilerin alışveriş alışkanlıklarını da hızla değiştirdi. Pandemi nedeniyle kalabalık ortamlara girilmemesine özen gösterilmesi internet alışverişlerinde artışların yaşanmasına sebep oldu.
BASINDA BENALIŞVERİŞ TUTKUNLARININ ADRESİ
14 Ocak 2021Girişimci Ayşem Kalyoncu, ikinci el alışverişin 2022 yılı itibariyle lüks modadan daha büyük bir pazar haline geleceğini öngören araştırmalar kapsamında, moda tutkunları için yeni bir konsept belirledi, Gizli Dolap markasını yarattı.
BASINDA BENETİKETİ ÜSTÜNDE 'İKİNCİ EL'
14 Ocak 2021Ayşem Kalyoncu, alıp etiketini bile koparmaya fırsat bulamadığı kıyafetleri satmak için bir online ticaret sitesi kurdu. Kadınlardan ‘Bizimkileri de sat’ talebi gelince işler büyüdü. Ayakkabıdan aksesuara marka elbiselerden mayoya kadar her şey var. Ayrıc
BASINDA BENÖYKÜ GÜNLERİ 14. KEZ ’MERHABA’ DEDİ
13 Şubat 2016Türk Edebiyatı’nın usta isimlerini okuyucularla buluşturan ve bu yıl 14.’sü düzenlenen İzmir Öykü Günleri’nin açılış töreni Konak Belediyesi’nin Selahattin Akçiçek Eşrafpaşa Kültür Merkezi’nde yapıldı.
1 2 3 4 5 6 7 8 9