İNTERNET HABER

Veda...


15 Aralık 2009
İnternet gazeteciliğinde büyük başarılar sağlayan Hadi Özışık büyümeye internet habeciliğinde öncü olmaya devam ediyor.
İnternet ortamına bir çok yeni yazarın katılmasına da olanak sağlayan arkadaşımız , gerek yeni yayın döneminde , gerekse siyasetin ısınacağı  önümüzde ki günlerde tarafsız olarak yayın hayatına devam edecek ve eminim ki bir çok farklılığa daha imza atacaktır.
 
Çalışkanlığı ile takdirimi kazanmış olan arkadaşıma en büyük destek  onu yeni yayın döneminde serbest bırakmak ve tarafsızlığını sağlamasına yardımcı olmak  olacaktır.
 
Her zaman söylerim ; 30 yaşına gelmiş her genç mutlaka siyasetle uğraşmalı,taşın altına elini koymalı.Sandığa giderken bilinçli oy vermeli.
Sizlerin seçtiğinizi zannettiğiniz kişileri, daha sonra o meclis koltuklarında gördüğünüz de şaşırmayın.Onlardan şikayet etmeyin.Çünkü o kişiler o koltuklarda sizlerin oylarınız ile oturmaktalar.
Mutlaka ,ama mutlaka elinizi taşın altına koyun ki sonradan pişmanlıklar yaşamayın.
Sizleri bilemem ama, ben taşın altına elimi koydum.
Hem de evli ve çocuklu iken...
Hem de hem iş ,hem kariyer yapıyor iken...
Bir Türkiye Cumhuriyeti kadını olarak gerek kadınlarımız ,gerekse gençlerimiz adına bir şeyler üretmeye,sunmaya çalışıyorum.
Ve de bu nedenle bir süreliğine Hadi Özışık arkadaşıma ,çalışanlarına, İnternethabere veda ediyor, kendilerine daha da büyük başarılar diliyorum.
 
Bana ulaşmak isteyen , beni okumak isteyen bütün okurlarım beni hem www.aysemkalyoncu.com.tr  den , hem de Hadi arkadaşımı örnek alıp ,bir süre önce kurmuş olduğum   www.haberkapisi.com   haber sitesinden izlemeye devam edebilirler.
 
Bütün okurlarıma sağlıklı, mutlu, huzurlu yeni bir yıl dilerim.
Sağlıcakla kalın...