İNTERNET HABER

Dayanamayarak yazıyorummmm!


12 Eylül 2008

 

 

Birkaç gündür gazetelerde inanılmaz bir hikaye okuyoruz. Buna intikam hikayesi diyemiyorum. Çünkü bu bence düpedüz manyaklık…Hiçbir aklı başında insan çocuğunun annesine böyle bir işkence yapmaz, yapılmasına ön ayak da olmaz.

Bence yapan da, yaptıran da manyaktır…

Benim köşemde siyaset okumaya alışmış olan okuyucularım bu satırlarımdan dolayı şaşkınlık yaşayabilirler. Ama inanın dayanamayarak bu konuya girme ihtiyacı duydum.

Seyrantepe"de oturan Huriser Y. , Şişli Cumhuriyet Savcılığı"na başvurarak, eşi Orhan Y."yi 19 Mayıs 2008"de akciğer kanserinden kaybettiğini, bu olaydan bir ay sonra eşinin mail adresinden mesajlar almaya başladığını söyleyerek, "Bana attığı mail"lerin başlığında "Öbür dünyadan mail"iniz var" yazıyordu. İçinde, "Ayağını denk al. Hareketlerine dikkat et", "Öldüm ama seni izlemeye devam ediyorum", "Kızıma iyi bak. Yoksa gece gelir seni boğazlarım" yazıları vardı. Bu mail"ler yüzünden ruh sağlığım bozuldu. Geceleri korku içinde geçiriyorum. Bunu yapanın bulunmasını istiyorum" demiş.

Asayiş polisi, mail"lerin atıldığı bilgisayarın IP numarası belirleyerek,  operasyon yapmışlar.Ve tüm bu sapıkça mailleri atanın  Orhan Y."nin chat arkadaşı olan Ayşe Ü.nün attığı açığa çıkmış.

Ayşe Ü. verdiği ifadede "Orhan"la internet ortamında aynı mail grubunda yazarken tanışmıştık. Benimle dertleşir, eşinin ve ailesinin kendisine iyi bakmadığından yakınırdı. Yakında öleceğini biliyordu. Benden, eşinin kızına iyi bakmasını sağlamak için, onu korkutacak mailler atmamı istedi. Mail adresinin şifresini verdi. Hayatını kaybedince ben de onun son isteğini yerine getirecek mailler attım." açıklaması yaparak kendini savunmuş.

Bre kadın , ölmekte olan  ve öleceğini bilmekte olan bir insanın ruh sağlığının ne kadar bozuk olabileceğini düşünemeyecek kadar kuş beyinli misin?

Böyle bir isteği gerçekleştirmek için senin içinin de hiç tanımadığın ,görmediğin bir anneye nefret dolu olması gerekiyor.

Sevgili okuyucular , internet çağın hastalığı. Hiçbir zaman için kötü amaçlar için kullanılmamalı.

Ama insanoğlu bu , içimiz kötülükle dolu. Dünyanın sonunu CERN patlaması falan değil, yine bizler getireceğiz.

Ben ölüp gidiyorum, benden sonrası tufan …diyen zihniyetler getirecek…