İNTERNET HABER

Abuk haberlere tepkiler !


07 Ağustos 2009

 

 

Sizler şimdi benim Meclis Başkanı seçimi üzerine yazı yazmamı bekliyorsunuz.

Ama yanıldınız.

Çünkü zaten herkes konu hakkında kendi köşesinden ahkam kesiyor.

Üçüncü turda Mehmet Ali Şahin Meclis Başkanı seçildi.

Sadece konu ile ilgili olarak bir tek şey beni rahatsız ediyor ;  Türkiye Cumhuriyeti kadını bundan böyle  her kademede türbanla temsil ediliyor olacak.

Cumhurbaşkanının eşi, Başbakan’ın eşi , şimdi de Meclis Başkanı’nın eşi … Devletin üç makamı da türbana girmiş oldu.

Bir önceki yazımda hatırlarsanız Cumhurbaşkanı ‘nın eşi Hayrünnisa Gül ‘ün ata binerken eşarp üzerine kask takmasına değinmiş, bu resimlerin Cumhurbaşkanlığı web sitesine konmasını eleştirmiştim.

Mehmet Ali Şahin’in eşinin türbanı   ise  olayların tuzu biberi oldu. Anladım ki  yazsak da yazmasak da bir şeyin değişeceği yok.

Atı alan çoktan Üsküdar’ı  geçmiş.

 

Bundan böyle Türkiye’de  yaşanan farklı olaylara  beynimi yormaya  karar verdim.

Bülent Ersoy’un  gençleşmek uğruna yüzüne  enjekte ettirdiği ceninler yeni uğraş konum.

Bülent Ersaoy ceninlerin kök hücrelerinden hazırlanan bir ilacı yüzüne şırınga ettirmiş. Sanki  Michael Jackson ‘ın Türkiye şubesi…Allah akıl fikir versin de sonları benzemesin.

Rahmetli  o da garip bir yaratıktı.

Ersoy'un yüzüne enjekte edilen kök hücrelerin alındığı ceninler ,doğma imkanı bulamayan, anne karnındayken düşen ya da kürtajla alınan bebeklermiş...

Evet, yanlış okumadınız. Bildiğimiz ölü cenin.

Efendim, bu işlem hem tıp dünyasını hem magazin dünyasını ikiye bölmüş. Kimileri uygulamanın etik olmadığını söylerken, bazılarına göre son derece doğal bir durummuş...

Ülkede her gün ayrı bir olay yaşanırken Bülent Ersoy’un cenin enjekte ettirmesi bence  gündemde istediği sansasyonu yaratamadı. Konu YAŞ kararlarının, Meclis Başkanı seçiminin gölgesinde kaldı.

En azından ben  bugün bu önemli konuya değinerek açığı  kapatayım.

Düşünsenize kim bilir hangi ölü ceninin kök hücreleri  şu an Bülent Hanım’ın yüzünde kıpır kıpır kıpırdamakta?

Zavallı ölü ceninin  anne ve  babası çocuk hasretlerini Bülent Hanım’ın yanağını okşamak kaydıyla giderebilirler mi acaba?

Eğer Bülent hanım izin verirde okşayacak olurlarsa ben de yardımcı olmak isterim.  

Elim biraz ağırdır ama… 

HARLEY DAVİDSON’LI POLİSLER

İşte Türkiye için bir başka önemli haber daha.

İstanbul polisi bundan böyle  Harley-Davidson motosikletleri kullanacakmış. Harley-Davidson'un Türkiye distribütörü Efsane Motor, Trafik Vakfı aracılığıyla Harley-Davidson Polis modellerini İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne armağan etmiş. Düşünsenize  Harleyli polis kimlik isteyecek , yanında olmasına rağmen "yok" diyeceksin,  o da "buyrun o zaman merkeze" diyecek, sen de "tabi" diyerek, geçip arkaya oturacaksın.Ve  "gidelim memur bey" diyeceksin.

Keyfe bakın !

Önemli Not: Harley Davidson’u hediye eden Efsane Motor  devlete yedek parça ve arıza onarımını da garantiliyor mu merak ettim.Çünkü yetkili makamlar bilmiyorlar ise benden hatırlatması, Harley Davidson ‘ların parçaları oldukça pahallıdır.

MİNİK NOT :

Bana ulaşmanız anladığım kadarı ile kolay olmuyor. Bundan böyle hem bana kolayca ulaşabilmeniz, hem de beni ve çalışmalarımı daha yakından takip edebilmeniz için www.aysemkalyoncu.com.tr   adresini  ziyaret etmeniz yeterli olacak. Sık sık güncellenen bu adresten bana soracağınız soruları daha sağlıklı olarak takip edebilecek  böylece sizlerle iletişim halinde olabileceğim.